ART / Lithographs / Litografiska affischer 12433159
nr 1243 3159
Joan Miró
(1893-1983), Spanien
2 pcs, Joan Miró (1893-1983), Spain. Signed, numbered 1970/-71, ca 63x55 cm,
Litografiska affischer, 2 st, Signerad, numrerad 1970/-71, ca 63x55 cm
1000
SEK 700
Monday Mars 25 2019
at 18:06:01
24/3 18:34:50